PVC-hallid ja angaarid

Pakume PVC-hallide ja angaaride terviklahendusi, alustades projekteerimisest ja aluspinna ettevalmistamisest, kuni elektri-, kütte- ja sisustuslahendusteni välja. PVC-hall või angaar on lihtsaim, kiireim ja soodsaim lahendus. 

Projekteerime, valmistame ja paigaldame teraskarkassiga PVC-halle ja angaare just Teile vajaminevate mõõtude ja lahendustega.
Meie toodetud angaarid, PVC hallid ning nende terasest konstruktsioonid on valmistatud arvestades Eestis kehtivate lume- ja tuulekoormustega.  Angaar või hall toodetakse lähtuvalt kliendi poolt soovitud mõõtudest ja kujust (kaldkatusega tenthall, kaarhall, viilhall vm). Projektid on meil olemas kuni 60-meetri laiustele hallidele ja pikkuse osas piiranguid ei ole. PVC-materjal on 900g/m2 ja katte tegemiseks kasutame kvaliteetset Saksamaa tehase toodangut. PVC-kate ei põle, selle sulamistemperatuur on ca 2000C. Halle on võimalik teha erinevat värvi ja neile saab trükkida ka soovitud logo, pildid, tekstid või muu vajalik info. Materjali on kerge puhastada ja hooldada. Tänu karkassi kokkupanemisel kasutatavatele poltühendustele on halli võimalik lihtsa vaevaga ümber paigutada.

PVC-halle saab ka rentida või osta järelmaksuga. Sissemaks alates 0%.

PVC-halli eelised teiste hallide ees:

  • PVC-hallid on vastupidavad ja meie kliimas aastakümneid kestev lahendus
  • PVC-hallid paigaldatakse otse asfaltplatsile, need ei vaja vundamenditöid ning plats on kasutatav ka pärast halli demonteerimist
  • Kuna halli katus on 75% valgust läbilaskvast materjalist, siis ei vaja päevasel ajal lisavalgustust
  • Võimalus PVC-hall demonteerida ja teise kohta paigaldada
  • PVC-hallidel on hea järelturg. Halli on võimalik hiljem müüa ca 70% ostuhinnaga
  • PVC-hallil on soodne hooldus ja remondikulu
  • PVC-halle on võimalik osta liisingu või järelmaksuga
  • PVC-materjalile on võimalik trükkida logo või reklaam

Pakkumise saamiseks võta meiega ühendust või saada päring läbi alloleva kontaktivormi.

Tehtud tööd

    Saada meile päring