Referentsid

Puumarket 

Raivo Lillemets

 

Tellisime Asula OÜ-lt PVC-kattega varikatuse. Jäime väga rahule nii suhtlusega, ettevõtte paindlikkusega, kui ka tehtud töö kvaliteediga ja järelteenindusega. Meeldis nende osavõtlikkus ja kaasamõtlemine parimate lahenduste otsimisel kliendi huvidest lähtuvalt. Samuti vastutustunne ja tekkinud asjaolude aus selgitamine. Hästi toredad töömehed, kes on oma valdkonna parimad asjatundjad. Soovitan ASULA OÜ-d nüüd igale tellijale, kes vajavad PVC halle ja varikatusealuseid.

Uninaks AS

Guido Piksar

 

Oleme Asula OÜ-lt tellinud mitu PVC-halli tootmise ja laomajanduse tarvis. Enim on meeldinud kliendisuhtlus. Soovitan ka teistel tootmisettevõtetel Asula OÜ-ga koostööd teha.

Vesset OÜ

Toomas Pertel

 

Soetasime Asula OÜ-lt PVC-lao toorme hoiustamiseks. Eriti rahule jäime kliendisuhtluse, paindlikkuse ja operatiivsusega. Asula OÜ meeskonnaliikmed on väga töökad! Soovitame ka teistel ettevõtetel, kellel PVC-tooteid tarvis on, Asula OÜ-ga koostööd teha.

Ridali Lennuklubi

Teet Jagomägi

 

Oleme tellinud Asula OÜ-lt aegade jooksul juba kolm PVC-halli, mida kasutame lennukiangaaridena. Valmis said need tehtud spetsiaalselt meie jaoks, meie erivajadusi arvestades. Oleme väga rahul, ega muidu ju korduvalt koostööd ei teekski.

Roadservice OÜ

Timo Vares

 

Tellisime tegelikult tooted ühelt teiselt ettevõttelt, kes ootamatult tegevuse lõpetas. Kuna kogu asi oli liisinguga seotud,  lõpetas Asula OÜ eelmise ettevõtte alustatud töö ära (ilmselt liisingu palvel vms). Töö kvaliteedile meil etteheiteid pole. Samuti saime kokkuleppele, et osa tööd teeme ise ära, sest nii oli meile soodsam – see näitab ettevõtte paindlikkust.